HOME
O NAS
WYSYŁKA
WARTO WIEDZIEĆ
WSPÓŁPRACA
Kryształy SWAROVSKI
Kryształy SWAROVSKI to szlifowane szkło kryształowe o wysokim współczynniku załamania światła. Charakteryzują się one niezwykłym blaskiem oraz mnogością kształtów i kolorów. Rozszczepiają i załamują przechodzące przez nie światło, dając efekt tęczy. Dokładna receptura i proporcje składników użytych do produkcji kryształowego szkła, z którego są wykonane, a także wszelkie procesy technologiczne związane z produkcją, stanowią ściśle strzeżoną tajemnicę firmy. Kryształy SWAROVSKI są maszynowo cięte i szlifowane, tak by ich krawędzie były idealne, co wpływa na sposób załamywania światła. Niektóre kryształy poddawane są dodatkowej obróbce, aby nadać im kolor i blask - pokrywane są specjalnymi powłokami. Zdecydowanie najpopularniejsza to Aurora Borealis, która daje efekt tęczowego odbicia światła. Mieni się wieloma kolorami, niczym zorza polarna.
Perły SWAROVSKI
Perły firmy SWAROVSKI są doskonałą imitacją prawdziwych pereł. Są podobne pod względem wagi i zachowania, dostosowują się do temperatury ciała i są odporne na ścieranie, zarysowania, perfumy, pocenie się i promieniowanie UV. Są to pierwsze perły na świecie z kryształowym rdzeniem i innowacyjną jedwabistą gładką, perłową powłoką. Perły tworzone są z zastosowaniem unikalnej technologii powlekania, która nadaje perłom tajemniczy blask i sprawia wrażenie, jakby lśniły od wewnątrz. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach oraz w szerokiej palecie kolorów.
Gwarancja oryginalności
Od 2008 roku współpracuję z firmą SWAROVSKI. Umowę podpisałam w 2010 roku. Mogę więc legalnie posługiwać się certyfikatem gwarantującym, że jestem partnerem firmy SWAROVSKI, a biżuteria została wykonana z kryształów SWAROVSKI.

Numer podpisanej umowy: 164 7509
I